شرکت کاسیان کارت


گروه کارتهای اعتباری کاسیان نخست با هدف توسعه خدمات تجارت الکترونیک در بخش خصوصی با استفاده ازخدمات پرداخت بر روی شبکه مستقل و غیربانکی در سال 1385 تاسیس شد. این گروه به تدريج با ايجاد و يا گردهم آمدن شرکت¬های توانمند متعددی گسترش پیدا کرد . خدمات کارت¬های اختصاصی امتیازی/لویالتی(وفاداری) ، پیش پرداختر ، بن کارت ، کارت هدیه ، کارت اعتباری و ... از کارهای اولیه این گروه بود که به تدريج به سمت ارايه اين خدمات به كارت هاي چند منظوره و بانکی حركت نمود و بانك هاي بسياري را خدمت رساني كرد.

شرکت فاوا تجارت کاسیان ( کاسیان کارت ) به عنوان شرکت مادر تخصصی گروه بوده که با استعانت از پروردگار متعال بیش از یک دهه است که در بخش مدیریت پرداخت الکترونیک، مابین شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی کشور پیشتاز بوده و کامل ترین سوئیچ core banking را با لایه های نامحدود ایجاد نموده و توسعه داده است.

از این رو این شرکت، در راستای اهداف عالیه نظام مقدس ج.ا.ایران و توسعه ی خدمات دولت الکترونیک، با استفاده از امکانات سوئیچ پرداخت خود برای مجموعه های دولتی و خصوصی که دارای اعضا / پرسنل / مشتریان متعدد هستند و از خدمات متنوع و تراکنش های مالی متفاوتی برخوردارند، بسته های خدماتی خاص و نوینی را طراحی و ارایه نماید و به اینگونه مجموعه ها در کل کشور پیشنهاد نموده و به اجرا درآورد.

محصولات برتر

پر فروش ترین محصولات شرکت


افتخارات شرکت


مشتریان ما